VICHY Deo antiperspirant sprej 125 ml

270 

VICHY Deo antiperspirant sprej 125 ml Vichy, Francie VICHY Deo antiperspirant sprej 125 ml 270 Kč

Popis produktu

Anti-perspirant účinně reguluje známky pocení a zanechává pokožku jemnou, suchou a dýchající až po dobu 48 hodin od aplikace. Jemná vůně kůži osvěží a eliminuje zápach potu. Přípravek se velmi snadno a rychle nanáší a svým šetrným složením je vhodný k použití i na citlivou a jemnou pokožku.

Šetrné složení anti-transpirantu z něj dělá ideální volbu pro muže i ženy. Je hypoalergenní a nelepí. Po aplikaci se rychle vstřebává a umožňuje pokožce dýchat.

Dermatologicky testováno, bez alkoholu.

Složení:

Isobutane, Dimethicone, Aluminum chlorohydrate, Triethyl citrate, Dimethiconol, Isopropyl palmitate, Parfum (Fragrance), Perlite, Stearalkonium bentonite.

Varování:

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: Při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. 

Další vlastnosti: Objem 125 ml. Forma Deodorant. Forma Sprej. Použiji na Tělo. Pro koho Dospělí. Parfém S parfémem. Složení Nepřírodní složení. Značka Vichy. . . .

Katalogové číslo: 3337871310592 Kategorie: , , ,

Související produkty