Thermelove Epsomská koupelová sůl 500g

210 

Thermelove Epsomská koupelová sůl 500g Love SPA s.r.o., Česká Republika Thermelove Epsomská koupelová sůl 500g 210 Kč

Popis produktu

Epsomská sůl je přírodní zdroj hořčíku (magnézia) a síry. Tato sůl je vhodná pro relaxační koupele, koupele nohou a k celkové detoxikaci organismu. Hořčík napomáhá uvolňování svalů a snížení svalového napětí. Díky obsahu síry přispívá epsomská sůl také k péči o pokožku se sklonem k výskytu kožních onemocnění jako je ekzém, lupénka či akné.

Epsonská sůl přispívá k péči o pokožku se sklonem k výskytu kožních onemocnění jako je ekzém, lupénka či akné. S ohledem na vysoký obsah síry a hořčíku mají koupele příznivý vliv při problémech s pohybovým aparátem a kloubních obtížích. Koupele v epsomské soli napomáhají k uvolnění svalů a k celkové regeneraci organismu. Sůl je vhodná také ke koupelím nohou k neutralizaci zápachu. 

POUŽITÍ:

Do vany (asi 100l vody) nasypte 250 – 500g soli a rozpusťte v teplé vodě. Ponořte se do připravené lázně a relaxujte. Ve vodě nezůstávejte déle než 15 – 20 minut. Po koupeli se opláchněte vlažnou vodou a následně doporučujeme relaxovat ještě dalších 10 – 15 minut na lůžku pod přikrývkou.

Pro detoxikační koupele doporučujeme následující dávkování:

1. týden – 3 x týdně – 500g/koupel
2. týden – 3 x týdně – 500g/koupel
3. týden – 2 x týdně – 500g/koupel
4. týden – 2 x týdně – 500g/koupel 

Složení:

Magnesium Sulfate 

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Nespotřebovaný výrobek uchovejte v neprodyšném obalu. Navlhnutí nebo ztvrdnutí produktu je přirozeným procesem a nemá vliv na jeho kvalitu.

Další vlastnosti: Značka Thermelove. . . . . . . . . . .

Související produkty