Tesori d´Oriente Persian Dream – koupelový krém 500 ml

95 

Tesori d´Oriente Persian Dream – koupelový krém 500 ml  Tesori d´Oriente Tesori d´Oriente Persian Dream – koupelový krém 500 ml 95.0 Kč

Popis produktu

Vzpomínka na perskou zahradu, když první paprsky slunce svítí na čistou vodu tisíce fontán. Arabeska parfémů, ve které se smyslné tóny jasmínu a sladké a pikantní tóny granátového jablka mísí s vůní červeného čaje a teplých odstínů jantaru, aby ustoupily světelné a uhrančivé esenci, která oslavuje znovuzrození přírody.

Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”500 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Sprchový gel”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Italské”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Zelená”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”červené jablko, pomeranč, máta”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”granátové jablko, jasmín, čaj, týkové dřevo”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, bílé pižmo, vanilka”}}. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 8008970052014 Kategorie: ,

Související produkty