SVR Essence Hydra B3 150 ml

730 

SVR Essence Hydra B3 150 ml SVR, Francie SVR Essence Hydra B3 150 ml 730 Kč

Popis produktu

SVR Essence Hydra B3 je bohatý na vitamín B3, známý také jako niacinamid. Tato multikorekční účinná látka posiluje a obnovuje kožní bariéru. SVR jej koncentruje na 2% k opravě oslabené pokožky. Vitamin B3 zvlhčuje a posiluje pokožku. Ve spojení se dvěma kyselinami hyaluronovými s různou molekulovou hmotností (střední a vysokou), Essence (B) hydratuje dehydratovanou pokožku. 

Minimalistický vzorec s pouze 15 přísadami a bez vůně je speciálně navržen pro citlivou pokožku. Obsahuje 83% složek přírodního původu konzervovaných ve 25% recyklované plastové lahvi, která je 100% recyklovatelná. 

Nekomedogenní. Bez parfému. Testováno pod dermatologickou kontrolou a na 100% citlivých pletích.  

Složení:

Aqua/Water/Eau, Propylene glycol, Glycerin, Diglycerin, Isopentyldiol, Niacinamide, Saccaride isomerate, sodium hyaluronate, 1,2- Hexanediol, Caprylyl glycol, Citric acid, Pentylene glycol, Sodium citrate, Sodium lactate, Xanthan gum.

Další vlastnosti: Objem 150 ml. Forma Voda. Použiji na Pleť. Pro koho Dospělí. Účinek Hydratace. Účinek Rozjasňující. Účinek Vyhlazující. Typ pleti Všechny typy pleti. Značka SVR. . .

Katalogové číslo: 3662361000944 Kategorie: , , ,
Výrobce:SVR, Francie

Související produkty