Schwarzkopf Professional Šampon pro neutralizaci žlutých tónů barvených a melírovaných vlasů Goodbye Yellow 300 ml

254 

Schwarzkopf Professional Šampon pro neutralizaci žlutých tónů barvených a melírovaných vlasů Goodbye Yellow 300 ml  Schwarzkopf Professional Schwarzkopf Professional Šampon pro neutralizaci žlutých tónů barvených a melírovaných vlasů Goodbye Yellow 300 ml 254.0 Kč

Popis produktu

Šampon pro neutralizaci žlutých tónů barvených a melírovaných vlasů Goodbye Yellow zajistí vašim vlasům ultra ledovou blond barvu a v jednom kroku je efektivně čistí, pečuje o vlasy a neutralizuje je. Díky pH 4,5 pomáhá pigmentům okamžitě přilnout k vlasům pro extra silnou neutralizaci. Zajišťuje rovnoměrný přechod blond barvy a pomáhá udržovat studený odstín mezi návštěvami salonu. Výsledkem je svěží a zářivá ledová blond bez žlutých odstínů.

Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”300 ml”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy blonďaté, vlasy šedé”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”}}. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 4045787736410 Kategorie: , , ,

Související produkty