SAUGELLA Natural intimní mycí ubrousky 15 kusů

99 

SAUGELLA Natural intimní mycí ubrousky 15 kusů Rottapharm s.r.l. (Mylan) SAUGELLA Natural intimní mycí ubrousky 15 kusů 99 Kč

Popis produktu

Intimní ubrousky Saugella Natural Antiseptic jsou ideálním řešením, které vám zajistí svěžest a pohodu v kteroukoli denní dobu. Tyto intimní ubrousky v měkkých a odolných látkách jsou nasáklé krémem Saugella formulovaným na základě přírodních extraktů tymiánu s antiseptickou silou. Tyto ultra praktické ubrousky umožňují účinnou hygienu zvláště doporučovanou během menstruace, během těhotenství, po porodu a na místech ohrožených infekcí (bazén, tělocvičny, pláž atd.). Mohou být také použity jako péče o hygienu v případě inkontinence, aby se zabránilo zápachu.

Složení:

Aqua, TEA-Lauryl sulfate, Ammonium lauryl sulfate, Propylene glycol, Thymus vulgaris extract, PEG-2 stearate, Lac, Hydroxyethylcellulose, Hydrogenated coconut oil, Lactid acid, Glycol stearate, salvia officinalis extract, Sodium methylparaben, Ketoglutaric acid, Cholesterol, Potassium sorbate, Sodium dehydroacetate, Disodium EDTA.

Další vlastnosti: Forma Ubrousky. Použiji na Intimní partie. Značka Saugella. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 3401360107618 Kategorií: , , , ,

Související produkty