SALVEST Smushie BIO Ovocné smoothie s borůvkami, malinami a černým rybízem 240 ml

55 

SALVEST Smushie BIO Ovocné smoothie s borůvkami, malinami a černým rybízem 240 ml Salvest, Estonsko SALVEST Smushie BIO Ovocné smoothie s borůvkami, malinami a černým rybízem 240 ml 55 Kč

Popis produktu

Začněte svůj den se Smushie! Koncentrovaná chuť BIO ovoce je lahodný a efektivní způsob, jak doplnit svůj denní podíl ovoce – kdekoliv a kdykoliv. Vyladěné receptury zajišťují rychlý a kvalitní zdroj energie a přinášejí pocit sytosti. Otočte víčkem a vychutnejte si autentickou chuť ovoce. Poznejte, jak chutnají maliny, hrušky, borůvky a černý rybíz tonoucí v záplavě lahodné hroznové a jablečné šťávy. 

Smoothie obsahují kromě výběrových ovocných složek ve 100% BIO kvalitě také superpotraviny pro ještě vyšší obsah tělu prospěšných látek. SMUSHIE si můžete vychutnat nejenom vy, ale také váš drobeček – potravina je vhodná pro děti od 3 let.

Použití:

Před použitím promíchejte. Produkt může mít přirozenou sraženinu. Doporučujeme konzumovat chlazený. Balení není určeno ke hraní. Neotevřené balení uchovávejte při pokojové teplotě. Po otevření uchovávejte v chladničce po dobu max. 24 hodin.

Složení:

Jablečné pyré (34 %), hroznová šťáva z koncentrátu (29 %), jablečná šťáva z koncentrátu (13 %), malinové pyré (10,2 %), hruškové pyré (9,5 %), borůvkové pyré (3 %), pyré z černého rybízu (1,3 %).

Výživové údaje na 100 ml:
energie 264 kJ / 61 kcal, tuk 0,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g, sacharidy 14,0 g, z toho cukry 11,0 g, vláknina 1,3 g, bílkoviny <0,5 g, sůl 0,02 g (obsah soli je dán přirozeně se vyskytujícím sodíkem v surovinách).
Bez přídavku cukrů. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.

Další vlastnosti: Pro koho Děti od 3 let. Značka Salvest. Typ stravy Nápoj. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 4740073076637 Kategorie: , ,

Související produkty