Saloos White Clay bílý jíl tělová a pleťová maska 70g

115 

Saloos White Clay bílý jíl tělová a pleťová maska 70g Saloos, Česká Republika Saloos White Clay bílý jíl tělová a pleťová maska 70g 115 Kč

Popis produktu

Saloos 100% Bílý jíl francouzský je jako jediný z jílů hypoalergenní a přesto stejně účinný. Pomáhá důkladně a přitom šetrně vyčistit hluboce zanesené, nečistotami i mazem ucpané póry a předcházet jejich návratu. Pleť bude krásně vyživená, zářivá, svěží a hebká zároveň. Bílý jíl je známý také pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky. Při dlouhodobějším používání pomáhá regulovat tvorbu mazu a napomáhá ke zlepšení stavu pokožky, která trpí lupénkou, ekzémy či akné.

POUŽITÍ:

  • Pleťová maska – Pro přípravu čistící a regenerační masky si připravte nekovovou misku a špachtličku či štětec, určený k nanášení pleťových masek. Smíchejte malé množství prášku s vodou a vymíchejte jej ve středně hustou kašičku. Vylepšit ji můžete tím, že obyčejnou vodu nahradíte květinovou, nebo přidáním pár kapek pečujícího oleje. Naneste masku na obličej a dekolt, nechte cca 15 minut působit a poté opláchněte vlažnou vodou.
  • Zábaly – Zábal si můžete udělat tak, že kašičku z jílu a vody nanesete v silnější vrstvě přímo na problematické místo.
  • Koupele – Pro použití do koupele stačí, přidat 3-5 lžic jílu a důkladně ve vodě rozmíchat.
  • Maska na vlasy – Do vlhkých vlasů naneste masku a nechte cca 15 minut působit, nebo ji použijte místo běžného mycího prostředku.

Složení:

Kaolinite (Kaolinit)

Další vlastnosti: Forma Jíl. Značka Saloos. Aktivní složka bílý jíl. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 8594031327028 Kategorie: , , ,

Související produkty