Saloos květinová pleťová voda 50ml Druh: Meduňka

96 

Saloos květinová pleťová voda 50ml Druh: Meduňka Saloos, Česká Republika Saloos květinová pleťová voda 50ml Druh: Meduňka 96 Kč

Popis produktu

Každý odborník na krásu vám potvrdí, že první pravidlo pro krásnou a zdravou pleť zní „čistit a hydratovat“. Květinové pleťové vody, známé též pod názvem hydroláty, jsou pro tento účel ideální. Celkově zvyšují vlhkost pleti, velmi jemně ji vyčistí, osvěží, tonizují a zanechají ji dokonale uvolněnou a připravenou k další péči. 

Květinové vody mohou sloužit i k obličejovým a tělovým obkladům, k potírání kůže. Díky lahvičce s rozprašovačem k osvěžení v letních dnech, na cestách nebo při cvičení. Dále pak k jemným inhalacím, do zvlhčovačů vzduchu, ke koupelím apod. Výborné jsou také pro ošetření vlasů a jako voda po holení a depilaci. 

Co jsou květinové pleťové vody? 

Květinové pleťové vody vznikají při výrobě éterických olejů parovodní destilací listů nebo okvětních lístků rostlin. Při tomto procesu na sebe vážou blahodárné látky: rostlinné vosky (regenerují pokožku) a rostlinné biostimulátory (obnovují přirozené funkce pokožky a hydratují). Jsou to skutečně čistá přírodní tonika s jedinečným složením, nikoli produkty vyrobené smícháním destilované vody a éterického oleje za použití syntetických emulgátorů, konzervantů a vonných látek. 

Vlastnosti květinových pleťových vod Saloos 

– Mají čistě přírodní původ, jsou vyráběny z pečlivě vybraných rostlin, což zaručuje špičkovou kvalitu.

– Obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek a dovedou tyto látky v maximální míře předat pokožce.

– Nevyvolávají nežádoucí reakce.

– Zásadně neobsahují syntetické konzervanty a emulgátory, syntetické parfemace, ani barviva. 

Použití květinových pleťových vod 

Květinové pleťové vody Saloos v lahvičkách s rozprašovačem mohou být kdykoli po ruce jako osvěžující obličejová sprcha v horkém dni, v klimatizovaném prostředí nebo na cestách.

Nejen pleť, ale i vlasy vypadají tím lépe, čím častěji je zvlhčujeme. Bez vody se můžeme rozloučit s jejich silou a objemem.

Květinové pleťové vody mohou používat i muži jako vodu po holení.

Květinové pleťové vody Saloos obsahují: 

    – rostlinné vosky (regenerují pokožku)

    – rostlinné biostimulátory (obnovují přirozené funkce pokožky, hydratují)

Další vlastnosti: Druh Meduňka. Objem 50 ml. Forma Voda. Použiji na Pleť. Pro koho Dospělí. Pro koho Teenager. Účinek Čištění pleti. Typ pleti Všechny typy pleti. Značka Saloos. . .

Související produkty