Saloos esenciální olej Růže absolue Objem: 1 ml

335 

Saloos esenciální olej Růže absolue Objem: 1 ml Saloos, Česká Republika Saloos esenciální olej Růže absolue Objem: 1 ml 335 Kč

Popis produktu

Královna mezi esenciálními oleji s opojnou sladce květinovou vůní je symbolem romantiky a ženství. Napomáhá překonat nelehké okamžiky v životě ženy. Podporuje v mateřství, je oporou v obdobní klimakteria a utěšuje při traumatických zážitcích. Probouzí sebevědomí, lásku a utěšuje při smutku.

Absolue je špičková metoda jemné extrakce křehkých květů, při které se získá tmavší hustá kapalina s nejvyšším možný vonným účinkem. Díky těmto vlastnostem se používá zejména pro výrobu parfémů. Vzhledem k vyšší hustotě může kapalina v lahvičce mírně zatuhnout a je potřeba ji před použitím mírně zahřát.

 
Použití:
  • Inhalace – přidejte do aromalampy či difuzéru 2 až 8 kapek 100% esenciálního oleje podle jeho intenzity a velikosti místnosti nebo naneste pár kapek na papírový kapesníček a vdechujte vůni přímo.
  • Masáž – vlastní tělový a masážní olej vyrobíte smícháním 7 až 45 kapek 100% esenciálních olejů s 50 ml rostlinného oleje.
  • Koupel – rozmíchejte 3 až 10 kapek v nosném základu např. 1 dcl mléka, lžičce medu nebo rostlinného oleje a přidejte do koupele.
 
Složení:
Rosa Damascena Absolue (Růže absolue)

OSTATNÍ

Nepoužívejte neředěné na kůži, chraňte oči a uchovávejte mimo dosah dětí.

Další vlastnosti: Objem 1 ml. Forma Esenciální olej. Značka Saloos. . . . . . . . .

Související produkty