SAINT-GERVAIS MONT BLANC termální voda 250 ml

245 

SAINT-GERVAIS MONT BLANC termální voda 250 ml SAINT-GERVAIS MONT BLANC, Francie SAINT-GERVAIS MONT BLANC termální voda 250 ml 245 Kč

Popis produktu

Minerály v termální vodě Mont Blanc:

BÓR – je stopový prvek, který se přirozeně vyskytuje v životním prostředí, a je nezbytný pro správné fungování těla. Pomáhá restrukturalizovat kožní tkáň a urychluje proces jizvení.

SÍRA – je žlutá látka přítomná v organické formě u všech rostlin a zvířat. Přirozeně vydává silný zápach … shnilých vajec! Jeho antiseptický a dermatologický účinek je účinný při léčbě kožních stavů, jako jsou ekzémy a psoriáza.

SODÍK – je minerální iont přítomný v krvi a v extracelulární tekutině, ve které jsou koupány buňky našeho těla. Hraje ústřední roli při regulaci stavu hydratace těla. Hraje také klíčovou roli při kontrakci svalů a přenosu nervových impulzů.

MANGAN – je stopový prvek přirozeně se vyskytující v těle v malém množství; Přesto zůstává zásadní, protože se účastní mnoha tělesných funkcí. Reguluje hormonální sekreci a podílí se na metabolismu tuků, bílkovin a sacharidů. Má antioxidační vlastnosti, které mu umožňují bojovat proti volným radikálům, a může být účinný proti astmatu a ekzému.

MĚĎ – je polyvalentní stopový prvek a je aktivní v infekčních a zánětlivých stavech. Účinně stimuluje přirozenou obranyschopnost těla a asimilaci vitaminu C a vykazuje antibakteriální vlastnosti.

Složení:

Aqua/Water, Nitrogen (F.I.L. B211353/1).

Nádoba je pod tlakem: Při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. 

Další vlastnosti: Objem 250 ml. Forma Sprej. Použiji na Pleť. Pro koho 1+ rok (děti). Pro koho Dospělí. Pro koho Teenager. Značka Saint-Gervais Mont Blanc. . . . .

Související produkty