Playboy Generation for Men – deodorant ve spreji 150 ml

100 

Playboy Generation for Men – deodorant ve spreji 150 ml  Playboy Playboy Generation for Men – deodorant ve spreji 150 ml 100.0 Kč

Popis produktu

Vůně Generation od značky Playboy byla vytvořena pro generaci, která je vždy “online”, připojena na síti 24/7 a která sdílí své zážitky s celým světem na jejich smartphonech a je vždy připravena na párty. Tato vůně je ideální pro ty, kteří milují život plný zábavy, párty, clubů. Pro ty, kteří tvoří svá vlastní pravidla a žijí svůj život tak, jak oni chtějí. Vůně Playboy Generation for Men Vás nadchne energizující chutí ananasu a bergamotu, který je lehce okořeněný skořící. Srdce vůně je exotické a aromatické. Skládá se z fazolových bobů, levandule a kašmíru. Složení vůně uzavírá kůže, vanilka a cedrové dřevo. Tato vůně byla vytvořena pro muže, kteří opravdu chtějí zapůsobit na ženy. Řada Playboy Generation byla vytvořena parfumérem Alexandrem Kosinskim z Givaudanu. Flakon konstrukce připomíná tvar chytrých telefonů. Tento produkt byl uveden na trh v roce 2014.

Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Deodorant ve spreji”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, ananas, skořice “},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, vanilka, kůže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fazole tonka, kašmír”}}. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 5050456521067 Kategorie: ,
Výrobce:Playboy

Související produkty