PLASMON Těstoviny semolinové Fattoria zvířátka 340 g, 10m+

80 

PLASMON Těstoviny semolinové Fattoria zvířátka 340 g, 10m+ Plasmon, Itálie PLASMON Těstoviny semolinové Fattoria zvířátka 340 g, 10m+ 80 Kč

Popis produktu

Těstoviny Plasmon Fattoria jsou připravovány tak, aby na rozdíl od standardních těstovin vyhovovaly všem potřebám vašeho miminka a zároveň ho seznámily s pravou chutí italských těstovin. Miminka si tyto těstovinky zamilují díky skvělé chuti a konzistenci, ale také zábavným tvarům farmářských zvířátek. Obsahují jen ty nejkvalitnější suroviny s dohledatelným původem a velmi přísnou kontrolou kvality a připravovány jsou v Itálii dle 100% přírodní receptury výhradně z italské mouky.

Těstovinky Plasmon Fattoria mají díky vyvážené kombinaci pšeničné krupice a mouky měkkou konzistenci ideální pro první zoubky, a zároveň plnou chuť pravých italských těstovin, díky které si váš malý jedlík rychle začne zvykat na dospělácké pokrmy. Rodiče ocení velmi rychlou přípravu – hotové jsou již za 9 minut. Navíc obsahují vápník a vitamin B. Vhodné od ukončeného 10. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Příprava:

1. Do 500 ml vody přidejte 2-3 polévkové lžíce těstovin.
2. Vařte 9 minut a poté slijte vodu.
3. Přidáním dalších ingrediencí vytvořte požadovaný recept.
4. Doporučení: přidejte lžíci oleje.

Složení:

Krupice z tvrdé pšenice (49,8 %), pšeničná mouka (49,7 %), uhličitan vápenatý, fumarát železa, niacin, riboflavin, vitamin B6, thiamin.

Alergeny jsou zvýrazněny ve složení. Může obsahovat stopy sóji, mléka, lupiny a vajec. OBSAHUJE LEPEK. Skladujte na krytém, čistém a suchém místě při pokojové teplotě, mimo dosah škůdců a mimo možné zdroje kontaminace (nepříjemné pachy, cizí tělesa atd.).

– Složení i tvar dle potřeb miminka
– Zdroj vápníku, železa a vitaminu B
– Pravá chuť italských těstovin
– Vhodné pro první zoubky
– Vyrobeno v Itálii z prověřených surovin
– Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera

Další vlastnosti: Pro koho Děti od 10 měsíců. Značka Plasmon. Typ stravy Těstoviny. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 8001040101483 Kategorie: , ,

Související produkty