PLASMON Sušenky -30 % cukru 240 g, 6m+

115 

PLASMON Sušenky -30 % cukru 240 g, 6m+ Plasmon, Itálie PLASMON Sušenky -30 % cukru 240 g, 6m+ 115 Kč

Popis produktu

Exkluzivní receptura Plasmon sušenek s vápníkem, vybranými vitamíny skupiny B a železem, které přispívají k normálnímu vývoji kognitivních funkcí a imunitního systému, dnes s -30 % cukru, ale se stejnou chutí jako vždy. Zaručená kvalita Oasi nella Crescita, Plasmon sušenky se vyrábí v Itálii z italské mouky. Konkrétně se jedná o pšeničnou mouku s vybranými zrny, o kterou je pečováno od zasetí až po sklizeň. Všechny složky jsou pečlivě kontrolovány, bez barviv a konzervačních látek (jak vyžaduje zákon). Navíc jsou bez másla, bez vajec.

Sušenky Plasmon jsou ideální součástí pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. V 15 g sušenek Plasmon (2ks) je obsaženo významné množství železa.
Sušenky Plasmon, které vždy dbají na výživové potřeby dítěte, poskytují sladké mlsání s nenapodobitelnou chutí, kterou milují maminky i tatínkové.

-Zdroj vápníku, vybraných vitamínů skupiny B a železa.
-o 30 % méně cukru, ale pořád stejná chuť
-Vhodné pro první zoubky
-Vyrobeno v Itálii z prověřených surovin
-Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera

Složení:

Pšeničná mouka (66 %), cukr, rostlinné oleje (slunečnicový, olivový), rozpustná kukuřičná vláknina, sušené odstředěné mléko, sladový výtažek z ječmene, pšeničný škrob, kypřící látky (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný, difosforečnan disodný), uhličitan vápenatý, emulgátor: slunečnicový lecitin, aromata, fumarát železnatý, niacin, riboflavin, thiamin, vitamin B6.

Může obsahovat stopy sóji. Alergeny viz tučně vyznačené složky.

Další vlastnosti: Pro koho Děti od 6 měsíců. Značka Plasmon. Typ stravy Sušenky. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 8001040200940 Kategorie: , ,

Související produkty