PLASMON Příkrm zeleninový se šunkou a těstovinami 2×190 g, 6m+

112 

PLASMON Příkrm zeleninový se šunkou a těstovinami 2×190 g, 6m+ Plasmon, Itálie PLASMON Příkrm zeleninový se šunkou a těstovinami 2×190 g, 6m+ 112 Kč

Popis produktu

V homogenizovaném příkrmu Plasmon se zeleninou, šunkou a těstovinkami proto naleznete jen zeleninu vypěstovanou na otevřených polích či výhradně italské vepřové z vybraných farem. Připravován je podle 100% přírodního receptu tak, aby dokonale odpovídal nutričním potřebám vašeho miminka. Kombinuje důležité proteiny obsažené v mase s porcí zdravé zeleniny. Neobsahuje žádnou přidanou sůl, barviva či konzervanty. Navíc obsahuje jen velmi malé množství sodíku. Příkrm je připraven k okamžité konzumaci, stačí odšroubovat víčko a ohřát ve vodní lázni. Vhodné od ukončeného 6. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Použití:

Po odšroubování víčka zahřejte ve vodní lázni, dobře promíchejte, dokud nedosáhnete požadované konzistence, a podávejte.

Složení:

Voda na vaření, zelenina (39 %) (mrkev 15,5 %, brambory 15,5 %, zelené fazolky 4 %, cuketa 4 %), šunka (8 %) , kukuřičný škrob, těstoviny Plasmon typu Gemmine (3 %) (pšeničná mouka, uhličitan vápenatý, fumaran železnatý, niacin, riboflavin, vitamin B6, thiamin), slunečnicový olej.
vepřová kýta bez koření

Alergeny viz tučně vyznačené složky. Může obsahovat stopy: sóji, mléka, lupiny, vajec.

Výrobek musí být skladován na suchém místě a mimo dosah zdrojů tepla. Pokud není zcela spotřebován, musí být uzavřen, uložen v chladničce a spotřebován do 24 hodin. KLIKNUTÍ PŘI OTEVŘENÍ UZÁVĚRU ZARUČUJE, ŽE VÝROBEK NEBYL OTEVŘENÝ. CHRÁNĚNÉ VAKUOVÉ BALENÍ.

– 100% přírodní složení bez přidané soli
– Bez přidaných barviv a konzervantů
– Přírodní zdroj proteinu
– Vyrobeno v Itálii z těch nejlepších surovin
– Nízký obsah sodíku
– Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera

Další vlastnosti: Pro koho Děti od 6 měsíců. Značka Plasmon. Složení stravy Těstoviny. Složení stravy Zelenina. Typ stravy Příkrm. . . . . . .

Katalogové číslo: 8001040101469 Kategorie: , ,

Související produkty