PLASMON Příkrm ovocný jablko a banán 2×104 g, 4m+

57 

PLASMON Příkrm ovocný jablko a banán 2×104 g, 4m+ Plasmon, Itálie PLASMON Příkrm ovocný jablko a banán 2×104 g, 4m+ 57 Kč

Popis produktu

V ovocném příkrmu Plasmon s jablkem a banánem naleznete jen pečlivě vybrané, ručně sbírané a ideálně zralé ovoce, které je pěstováno a sklízeno podle přísných a pečlivě kontrolovaných standardů k zaručení té nejvyšší kvality.

Vybíráme navíc jen ty odrůdy, které jsou nejvhodnější pro nutriční potřeby vašeho miminka. Připravován je podle 100% přírodního receptu a nenaleznete v něm žádný přidaný škrob, barviva ani konzervanty. Obsahuje pouze přírodní ovocné cukry a je zdrojem vitaminu C. V praktickém znovu uzavíratelném balení, které si můžete vzít kamkoliv s sebou. Vhodné od ukončeného 4. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Složení:

Ovoce (99 %) (banán 64 %, jablko 35 %), koncentrát citronové šťávy, vitamin C.

Výrobek musí být skladován na suchém místě a mimo dosah zdrojů tepla. Pokud není zcela spotřebován, musí být uzavřen, uložen v chladničce a spotřebován do 24 hodin. KLIKNUTÍ PŘI OTEVŘENÍ UZÁVĚRU ZARUČUJE, ŽE VÝROBEK NEBYL OTEVŘENÝ. CHRÁNĚNÉ VAKUOVÉ BALENÍ.

– 100% přírodní složení
– Bez přidaných barviv a konzervantů
– Ovoce pěstované a sbírané podle nejpřísnějších standardů
– Vyrobeno v Itálii
– Zdroj vitaminu C
– Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera

Další vlastnosti: Pro koho Děti od 4 měsíců. Značka Plasmon. Složení stravy Ovoce. Typ stravy Příkrm. . . . . . . .

Katalogové číslo: 8001040418949 Kategorie: , ,

Související produkty