PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový s telecím a rýží 2×190 g, 6m+

112 

PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový s telecím a rýží 2×190 g, 6m+ Plasmon, Itálie PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový s telecím a rýží 2×190 g, 6m+ 112 Kč

Popis produktu

V homogenizovaném příkrmu Plasmon se zeleninou, telecím a rýžovou moukou proto naleznete jen zeleninu vypěstovanou na otevřených polích či výhradně italské telecí z vybraných farem. Připravován je podle 100% přírodního receptu tak, aby dokonale odpovídal nutričním potřebám vašeho miminka a díky rýžové mouce má také příjemně krémovou konzistenci. Kombinuje důležité proteiny obsažené v mase s porcí zdravé zeleniny. Neobsahuje žádnou přidanou sůl, barviva či konzervanty. Navíc obsahuje jen velmi malé množství sodíku. Příkrm je připraven k okamžité konzumaci, stačí odšroubovat víčko a ohřát ve vodní lázni. Vhodné od ukončeného 6. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Použití:

Po odšroubování víčka zahřejte ve vodní lázni, dobře promíchejte, dokud nedosáhnete požadované konzistence, a podávejte.

Složení:

Voda na vaření, zelenina (39 %) (brambory 14 %, mrkev 14 %, zelené fazolky 7 %, hrášek 4 %), telecí maso (8 %), rýžová mouka (3 %), kukuřičný škrob, slunečnicový olej.

Výrobek musí být skladován na suchém místě a mimo dosah zdrojů tepla. Pokud není zcela spotřebován, musí být uzavřen, uložen v chladničce a spotřebován do 24 hodin. KLIKNUTÍ PŘI OTEVŘENÍ UZÁVĚRU ZARUČUJE, ŽE VÝROBEK NEBYL OTEVŘENÝ. CHRÁNĚNÉ VAKUOVÉ BALENÍ.

– 100% přírodní složení bez přidané soli
– Bez přidaných barviv a konzervantů
– Přírodní zdroj proteinu
– Vyrobeno v Itálii z těch nejlepších surovin
– Nízký obsah sodíku
– Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera

Další vlastnosti: Pro koho Děti od 6 měsíců. Značka Plasmon. Složení stravy Maso telecí. Složení stravy Rýže. Složení stravy Zelenina. Typ stravy Příkrm. . . . . .

Katalogové číslo: 8001040101476 Kategorie: , ,

Související produkty