PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový s mrkví, bramborami a cuketou 2×80 g, 4m+

65 

PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový s mrkví, bramborami a cuketou 2×80 g, 4m+ Plasmon, Itálie PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový s mrkví, bramborami a cuketou 2×80 g, 4m+ 65 Kč

Popis produktu

V zeleninovém příkrmu Plasmon s mrkví, bramborami a cuketou proto naleznete jen zeleninu z otevřených polí jižní Evropy, vypěstovanou a sklizenou podle nejpřísnějších standardů, zaručujících nejvyšší možnou kvalitu. Připravován je podle 100% přírodního receptu tak, aby dokonale odpovídal nutričním potřebám vašeho miminka. Obsahuje jemný zeleninový vývar k uchování čerstvosti zeleniny. Neobsahuje žádnou přidanou sůl, barviva ani konzervanty. Vhodné od ukončeného 4. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Použití:

Možné uvolňování vody je normální jev vyplývající z přirozených vlastností zeleniny. Po odšroubování víčka zahřejte ve vodní lázni, dobře promíchejte, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Přidejte do dětské výživy.

Složení:

Zelenina (70 %) (mrkev 35 %, brambory 25 %, cuketa 10 %), voda na vaření.
BEZLEPKOVÉ. Výrobek musí být skladován na suchém místě a mimo dosah zdrojů tepla. Pokud není zcela spotřebován, musí být uzavřen, uložen v chladničce a spotřebován do 24 hodin. KLIKNUTÍ PŘI OTEVŘENÍ UZÁVĚRU ZARUČUJE, ŽE VÝROBEK NEBYL OTEVŘENÝ. CHRÁNĚNÉ VAKUOVÉ BALENÍ.

– 100% přírodní složení bez přidané soli
– Bez přidaných barviv a konzervantů
– Bez lepku
– Zelenina jen z otevřených polí jižní Evropy
– Vyrobeno v Itálii
– Přidaný vývar k uchování čerstvosti zeleniny
– Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera

Další vlastnosti: Pro koho Děti od 4 měsíců. Značka Plasmon. Složení stravy Brambory. Složení stravy Zelenina. Typ stravy Příkrm. . . . . . .

Katalogové číslo: 8001040093283 Kategorie: , ,

Související produkty