PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový s mořským okounem a bramborami 2×80 g, 6m+

88 

PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový s mořským okounem a bramborami 2×80 g, 6m+ Plasmon, Itálie PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový s mořským okounem a bramborami 2×80 g, 6m+ 88 Kč

Popis produktu

V homogenizovaném příkrmu Plasmon s mořským okounem a bramborami proto naleznete jen ručně zpracované rybí maso z řeckých mírných vod. Připravován je podle 100% přírodního receptu tak, aby dokonale odpovídal nutričním potřebám vašeho miminka. Je zdrojem vysoce kvalitního proteinu a představuje ideální volbu pro rozšíření pestrosti stravy vašeho miminka, které si díky němu navykne na delikátní rybí chuť. Neobsahuje žádnou přidanou sůl, škrob, barviva či konzervanty. Vhodné od ukončeného 6. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Použití:

Možné uvolňování vody je normální jev vyplývající z přirozených vlastností složek. Po odšroubování víčka zahřejte ve vodní lázni, dobře promíchejte, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Přidejte do dětské výživy.

Složení:

Voda na vaření, filety z okouna (ryby) (20 %), brambory (18 %), rýžová mouka, extra panenský olivový olej (0,3 %), koncentrovaná citronová šťáva.
Alergeny viz tučně vyznačené složky.
Výrobek musí být skladován na suchém místě a mimo dosah zdrojů tepla. Pokud není zcela spotřebován, musí být uzavřen, uložen v chladničce a spotřebován do 24 hodin. KLIKNUTÍ PŘI OTEVŘENÍ UZÁVĚRU ZARUČUJE, ŽE VÝROBEK NEBYL OTEVŘENÝ. CHRÁNĚNÉ VAKUOVÉ BALENÍ.

– 100% přírodní složení bez přidané soli a škrobu
– Bez přidaných barviv a konzervantů
– Bez lepku
– Přírodní zdroj proteinu
– Vyrobeno v Itálii z ručne zpracovaného rybího masa
– Ideální pro rozšíření jídelníčku a představování nových chutí
– Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera

Další vlastnosti: Pro koho Děti od 6 měsíců. Značka Plasmon. Složení stravy Brambory. Složení stravy Maso rybí. Složení stravy Zelenina. Typ stravy Příkrm. . . . . .

Katalogové číslo: 8001040091524 Kategorie: , ,

Související produkty