PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový s čočkou a mrkví 2x80g, 8m+

57 

PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový s čočkou a mrkví 2x80g, 8m+ Plasmon, Itálie PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový s čočkou a mrkví 2x80g, 8m+ 57 Kč

Popis produktu

Nechte své dítě objevovat nové chutě s řadou příkrmů Plasmon luštěniny, které jsou platnou alternativou živočišných bílkovin.

V zeleninovém příkrmu Plasmon s čočkou a mrkví proto naleznete jen zeleninu z otevřených polí jižní Evropy, vypěstovanou a sklizenou podle nejpřísnějších standardů, zaručujících nejvyšší možnou kvalitu. Ideální volba jak dát vašemu dítě ochutnat luštěniny a zpestřit mu chuť jídla. Plasmon homogenizované luštěniny, konzumované v kombinaci s obilovinami, představují zdroj bílkovin alternativní k masu, rybám a sýrům, jako součást pestré stravy. Obsahuje jemný zeleninový vývar k uchování čerstvosti zeleniny. Neobsahuje žádnou přidanou sůl, barviva ani konzervanty (jak vyžaduje zákon). Vhodné od ukončeného 8. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.
Luštěniny jsou 100% přírodní, s 0 % přidaných škrobů a 0 % přidané soli.

Použití:
Případné hnědnutí nebo uvolňování vody jsou normální jevy vyplývající z přirozených vlastností luštěnin. Po odšroubování víčka zahřejte ve vodní lázni, dobře promíchejte, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Přidejte do jídla nebo k těstovinám.

Složení:

Voda na vaření, čočka (20 %), mrkev (8 %), rýžová mouka, koncentrovaná citronová šťáva. Může obsahovat stopy lepku.

-Zdroj bílkovin
-100% přírodní, s 0 % přidaných škrobů a 0 % přidané soli.
-Vhodné pro první zoubky
-Vyrobeno v Itálii z prověřených surovin
-Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera

Další vlastnosti: Pro koho Děti od 8 měsíců. Značka Plasmon. Složení stravy Zelenina. Typ stravy Příkrm. . . . . . . .

Katalogové číslo: 8001040199411 Kategorie: , ,

Související produkty