PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový mix 2×80 g, 4m+

57 

PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový mix 2×80 g, 4m+ Plasmon, Itálie PLASMON Příkrm bezlepkový zeleninový mix 2×80 g, 4m+ 57 Kč

Popis produktu

V zeleninovém příkrmu Plasmon s mixem zeleniny naleznete jen zeleninu z otevřených polí jižní Evropy, vypěstovanou a sklizenou podle nejpřísnějších standardů, zaručujících nejvyšší možnou kvalitu.

Připravován je podle 100% přírodního receptu tak, aby dokonale odpovídal nutričním potřebám vašeho miminka. Kromě brambor, špenátu a mrkve obsahuje i zelené fazole, které představují alternativu živočišného proteinu a doplňuje příkrm o obsah luštěnin, které jsou součástí správně vyvážené stravy.

Příkrm také obsahuje jemný zeleninový vývar k uchování čerstvosti všech ingrediencí. Představuje ideální volbu pro rozšíření pestrosti stravy vašeho miminka, které si díky němu navykne na různé nové chutě. Neobsahuje žádnou přidanou sůl, barviva ani konzervanty. Vhodné od ukončeného 4. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Použití:

Možné uvolňování vody je normální jev vyplývající z přirozených vlastností zeleniny. Po odšroubování víčka zahřejte ve vodní lázni, dobře promíchejte, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Přidejte do dětské výživy.

Složení:

Zelenina (70 %) (brambory 33 %, zelené fazolky 20 %, špenát 7 %, mrkev 5 %, cuketa 5 %), voda na vaření.

BEZLEPKOVÉ. Výrobek musí být skladován na suchém místě a mimo dosah zdrojů tepla. Pokud není zcela spotřebován, musí být uzavřen, uložen v chladničce a spotřebován do 24 hodin. KLIKNUTÍ PŘI OTEVŘENÍ UZÁVĚRU ZARUČUJE, ŽE VÝROBEK NEBYL OTEVŘENÝ. CHRÁNĚNÉ VAKUOVÉ BALENÍ.

– 100% přírodní složení bez přidané soli
– Bez přidaných barviv a konzervantů
– Bez lepku
– Zelenina jen z otevřených polí jižní Evropy
– Vyrobeno v Itálii
– Přidaný vývar k uchování čerstvosti zeleniny
– Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera

Další vlastnosti: Pro koho Děti od 4 měsíců. Značka Plasmon. Složení stravy Zelenina. Typ stravy Příkrm. . . . . . . .

Katalogové číslo: 8001040017005 Kategorie: , ,

Související produkty