PLASMON Příkrm bezlepkový ovocný čtyřmi druhy ovoce 2×104 g, 6m+

57 

PLASMON Příkrm bezlepkový ovocný čtyřmi druhy ovoce 2×104 g, 6m+ Plasmon, Itálie PLASMON Příkrm bezlepkový ovocný čtyřmi druhy ovoce 2×104 g, 6m+ 57 Kč

Popis produktu

V ovocném příkrmu Plasmon se čtyřmi druhy ovoce naleznete jen pečlivě vybrané, ručně sbírané a ideálně zralé ovoce, které je pěstováno a sklízeno podle přísných a pečlivě kontrolovaných standardů k zaručení té nejvyšší kvality. Vybíráme navíc jen ty odrůdy, které jsou nejvhodnější pro nutriční potřeby vašeho miminka.

Připravován je podle 100% přírodního receptu a nenaleznete v něm žádný přidaný škrob, barviva ani konzervanty. Obsahuje pouze přírodní ovocné cukry a je zdrojem vitaminu C. Vhodné od ukončeného 6. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Složení:

Ovoce (99,8 %) (jablko (pyré a koncentrovaná šťáva), banán, meruňka, koncentrovaná pomerančová šťáva), koncentrovaná citronová šťáva, vitamin C.

Výrobek musí být skladován na suchém místě a mimo dosah zdrojů tepla. Pokud není zcela spotřebován, musí být uzavřen, uložen v chladničce a spotřebován do 24 hodin. KLIKNUTÍ PŘI OTEVŘENÍ UZÁVĚRU ZARUČUJE, ŽE VÝROBEK NEBYL OTEVŘENÝ. CHRÁNĚNÉ VAKUOVÉ BALENÍ.

– 100% přírodní složení
– Bez přidaných barviv a konzervantů
– Ovoce pěstované a sbírané podle nejpřísnějších standardů
– Vyrobeno v Itálii
– Zdroj vitaminu C
– Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera

Další vlastnosti: Pro koho Děti od 6 měsíců. Značka Plasmon. Složení stravy Ovoce. Typ stravy Příkrm. . . . . . . .

Katalogové číslo: 8001040415832 Kategorie: , ,

Související produkty