PLASMON Příkrm bezlepkový masový s obilím králičí bez škrobu a soli, 30% masa 2x80g, 4m+

88 

PLASMON Příkrm bezlepkový masový s obilím králičí bez škrobu a soli, 30% masa 2x80g, 4m+ Plasmon, Itálie PLASMON Příkrm bezlepkový masový s obilím králičí bez škrobu a soli, 30% masa 2x80g, 4m+ 88 Kč

Popis produktu

Králičí maso pochází z vybraných farem z oblastí Emilia-Romagna, Apulie, Umbrie a Kampánie. Ve všech chovech se uplatňují specifikace stanovené programem Oasi nella Crescita®, v němž jsou definovány požadavky na chov a kontrolu nezbytné pro zajištění kvality našeho masa. Na farmách se staráme o zvířata, krmíme je kontrolovaným a pečlivě vybraným krmivem pro jednotlivé druhy zvířat, přičemž nikdy nepoužíváme odpad z potravinářského průmyslu obecně, i když to není stanoveno zákonem. Vybíráme pouze ty nejlepší části masa tak, aby se do sklenic dostalo jen to nejlepší.

Homogenizovaný příkrm Plasmon s králičím masem je vyráběn dle 100% přírodní receptury, což znamená, že ve sklenici nenajdete žádnou přidanou sůl, škrob, barviva ani konzervanty. Maso je velmi důležitou součástí dětské stravy. Masové příkrmy Plasmon poskytují vašim dětem všechny proteiny, které jsou obsaženy výhradně v mase.

Bez lepku. Vhodné od ukončeného 4. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Použití:
1. Zahřejte ve vodní lázni a dobře promíchejte, dokud nedosáhnete požadované konzistence.
2. Přidejte do dětské výživy.

Složení:
Voda na vaření, králičí maso (30 %), rýžová mouka (10 %), koncentrovaná citronová šťáva.

BEZ LEPKU. Výrobek musí být skladován na suchém místě a mimo dosah zdrojů tepla. Pokud není zcela spotřebován, musí být uzavřen, uložen v chladničce a spotřebován do 24 hodin. KLIKNUTÍ PŘI OTEVŘENÍ UZÁVĚRU ZARUČUJE, ŽE VÝROBEK NEBYL OTEVŘENÝ. CHRÁNĚNÉ VAKUOVÉ BALENÍ.

– 100% přírodní složení bez přidané soli a škrobu
– Bez přidaných barviv a konzervantů
– Přírodní zdroj proteinu
– Vyrobeno v Itálii z pečlivě vybraných kusů masa
– Bez lepku

Další vlastnosti: Pro koho Děti od 4 měsíců. Značka Plasmon. Složení stravy Maso králičí. Typ stravy Příkrm. . . . . . . .

Katalogové číslo: 8001040011584 Kategorie: , ,

Související produkty