PLASMON Omáčka bezlepková rajčatová se zeleninou 2x80g, 10m+

55 

PLASMON Omáčka bezlepková rajčatová se zeleninou 2x80g, 10m+ Plasmon, Itálie PLASMON Omáčka bezlepková rajčatová se zeleninou 2x80g, 10m+ 55 Kč

Popis produktu

Omáčka Plasmon rajčatová se zeleninou obsahuje jen ručně zpracovanou zeleninu. Připravována je podle 100% přírodního receptu tak, aby dokonale odpovídala nutričním potřebám vašeho miminka. Je zdrojem kvalitní vlákniny a představuje ideální volbu pro rozšíření pestrosti stravy vašeho miminka, které si díky němu navykne na delikátní chuť zeleniny. Neobsahuje žádnou přidanou sůl, škrob, barviva či konzervanty (jak vyžaduje zákon).

Vhodné od ukončeného 10. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Použití:
Po odšroubování víčka zahřejte ve vodní lázni, dobře promíchejte, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Přidejte do jídla nebo k těstovinám.

Složení:

Rajčatový protlak (71 %), voda na vaření, zelenina (12 %) (mrkev, cibule), kukuřičný škrob, slunečnicový olej, sůl, přírodní aromata.

Výrobek musí být skladován na suchém místě a mimo dosah zdrojů tepla. Pokud není zcela spotřebován, musí být uzavřen, uložen v chladničce a spotřebován do 24 hodin. CVAKNUTÍ PŘI OTEVŘENÍ UZÁVĚRU ZARUČUJE, ŽE VÝROBEK NEBYL OTEVŘENÝ. CHRÁNĚNÉ VAKUOVÉ BALENÍ.

– 100% přírodní složení bez přidané soli a škrobu
– Bez přidaných barviv a konzervantů
– Bez lepku
– Přírodní zdroj vlákniny
– Vyrobeno v Itálii z ručne zpracované zeleniny
– Ideální pro rozšíření jídelníčku a představování nových chutí
– Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera

Další vlastnosti: Pro koho Děti od 10 měsíců. Značka Plasmon. Složení stravy Zelenina. Typ stravy Omáčka. . . . . . . .

Katalogové číslo: 8001040101735 Kategorie: , , ,

Související produkty