PLASMON Nutri-uno 1 počáteční mléko 2×350 g, 0m+

390 

PLASMON Nutri-uno 1 počáteční mléko 2×350 g, 0m+ Plasmon, Itálie PLASMON Nutri-uno 1 počáteční mléko 2×350 g, 0m+ 390 Kč

Popis produktu

Kojenecké počáteční mléko Plasmon Nutri-uno 1 od narození do 6. měsíce věku vyráběné z částečně odstředěného mléka. K výrobě kojeneckého mléka využívá Plasmon výhradně italské mléko z oblasti Pianura Padana, které přebírá do 24 hodin po dojení. Dbá také na správnou výživu krav, které jsou krmeny pouze vyváženou rostlinnou stravou. Všechny ingredience mají dohledatelný původ a podléhají velmi přísné kontrole kvality tak, abyste v našich produktech nalezli jen to nejlepší pro Vaše miminko. Mléko Plasmon Nutri-uno obsahují unikátní fermentované mléko s Lactobacillus paracasei CBA L74, čímž prokazatelně přispívá k posílení imunitního systému.

Příprava:

1. Pečlivě si umyjte a osušte ruce. Před použitím sterilizujte kojenecké láhve, dudlík a kroužkovou matici.
2. Převařte a nalijte do láhve potřebné množství horké vody o teplotě 70 °C.
3. Přiloženou odměrku naplňte vyrovnáním přebytečného prášku ostřím omytého a sterilizovaného nože.
4. Do láhve nasypte uvedené množství odměrky.
5. Lahvičku uzavřete a protřepejte.
6. Před podáním dítěti zkontrolujte teplotu mléka na hřbetu ruky. Teplota mléka nesmí být vyšší než 37/40 °C.
7. Po použití vložte odměrku zpět do krabice a ujistěte se, že je čistá a suchá.

Vždy připravte pouze jednu porci a použijte ji ihned po přípravě. Zbylé mléko nevyužívejte znovu. Používejte jen odměrku přiloženou v balení a vždy pečlivě dodržujte instrukce k přípravě.
Podle pokynů pediatra vyhodnoťte počet krmení, která mají být dítěti během dne nabídnuta, a doporučené množství mléka pro každé krmení.

Skladování:

Po použití opatrně zavřete balení a skladujte na suchém místě mimo zdroje tepla (ne v lednici). Produkt by měl být spotřebován do 3 týdnů od otevření balení. Nevhodná příprava a skladování mohou způsobit onemocnění nebo zdravotní rizika pro kojence. Pečlivě dodržujte pokyny.

Plasmon podporuje kojení. Mateřské mléko je pro miminko ideální stravou a je doporučováno Světovou zdravotnickou organizací jako výhradní strava do 6. měsíce věku a jako mléčná složka ve vyvážené stravě i po 1. roku věku dítěte. Pokud není kojení možné, vždy konzultujte možnosti výživy s pediatrem. Kojenecké mléko Plasmon Nutri-uno 1 by mělo být používáno výhradně po doporučení pediatra.

Složení:

Mléko s 3,2 % tuku (66 %), sušená demineralizovaná syrovátka, rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, řepkový, slunečnicový, kokosový, sekvestrant: kyselina citronová), maltodextriny, laktóza z mléka, galaktooligosacharidy z mléka, sušené fermentované odstředěné mléko s Lactobacillus paracasei CBA L74 (0. 9 %), syrovátková bílkovina bohatá na alfa-laktalbumin, minerální soli (chlorid draselný, citrát sodný, uhličitan vápenatý, citrát draselný, dvojmocný fosforečnan vápenatý, mléčnan železnatý, chlorid hořečnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný, síran manganatý, seleničitan sodný), DHA (olej získaný z mikrořasy Schizochytrium sp. ), cholin bitartrát, vitaminy (vitamin C, vitamin E, kyselina pantotenová, niacin, riboflavin, thiamin, vitamin B6, vitamin A, kyselina listová, vitamin K, biotin, vitamin D, vitamin B12), L-cystein, inositol, taurin, emulgátor: Sójový lecitin; nukleotidy (cytidin 5′-monofosfát, adenosin 5′-monofosfát, uridin 5′-monofosfát, inosin 5′-monofosfát, guanosin 5′-monofosfát), L-karnitin.

Alergeny viz tučně vyznačené složky.

– Vyrobeno v Itálii z italského mléka dle přísných standardů
– Obsahuje unikátní fermentované mléko s Lactobacillus paracasei CBA L74 a vitamin A, C a D pro správný vývoj imunitního systému
– Dohledatelný původ všech surovin
– Téměř 120 let zkušeností s vývojem dětské výživy
– Od narození do 6. měsíce věku
– Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera

Další vlastnosti: Pro koho Děti 0+ (od narození). Značka Plasmon. Složení stravy Mléko. Typ stravy Kojenecké mléko. . . . . . . .

Katalogové číslo: 8001040199886 Kategorie: , ,

Související produkty