PLASMON Nutri-mune 3 batolecí mléko 2×350 g, 12m+

390 

PLASMON Nutri-mune 3 batolecí mléko 2×350 g, 12m+ Plasmon, Itálie PLASMON Nutri-mune 3 batolecí mléko 2×350 g, 12m+ 390 Kč

Popis produktu

Kojenecké mléko Plasmon Nutri-mune 3 od 12. do 24. měsíce věku vyráběné z částečně odstředěného mléka. K výrobě kojeneckého mléka využívá Plasmon výhradně italské mléko z oblasti Pianura Padana, které přebírá do 24 hodin po dojení. Dbá také na správnou výživu krav, které jsou krmeny pouze vyváženou rostlinnou stravou. Všechny ingredience mají dohledatelný původ a podléhají velmi přísné kontrole kvality tak, abyste v produktech Plasmon nalezli jen to nejlepší pro Vaše miminko.

Mléka Plasmon Nutri-mune obsahují unikátní fermentované mléko s Lactobacillus paracasei CBA L74 a vitaminy A a D, čímž prokazatelně přispívá k posílení imunitního systému. Plasmon Nutri-mune 4 dále obsahuje vápník, železo, zinek a 11 dalších vitaminů. Je formulováno tak, aby odpovídalo nutričním potřebám dětí jako součást zdravé a vyvážené stravy.

Příprava:

1. Pečlivě si umyjte a osušte ruce. Před použitím sterilizujte kojenecké láhve, dudlík a kroužkovou matici.
2. Převařte a nalijte do láhve potřebné množství horké vody o teplotě 70 °C.
3. Přiloženou odměrku naplňte vyrovnáním přebytečného prášku ostřím omytého a sterilizovaného nože.
4. Do láhve nasypte uvedené množství odměrky.
5. Lahvičku uzavřete a protřepejte.
6. Před podáním dítěti zkontrolujte teplotu mléka na hřbetu ruky. Teplota mléka nesmí být vyšší než 37/40 °C.
7. Po použití vložte odměrku zpět do krabice a ujistěte se, že je čistá a suchá.

Vždy připravte pouze jednu porci a použijte ji ihned po přípravě. Zbylé mléko nevyužívejte znovu. Používejte jen odměrku přiloženou v balení a vždy pečlivě dodržujte instrukce k přípravě.
Podle pokynů pediatra vyhodnoťte počet krmení, která mají být dítěti během dne nabídnuta, a doporučené množství mléka pro každé krmení.

Skladování:

Po použití opatrně zavřete balení a skladujte na suchém místě mimo zdroje tepla (ne v lednici). Produkt by měl být spotřebován do 3 týdnů od otevření balení. Nevhodná příprava a skladování mohou způsobit onemocnění nebo zdravotní rizika pro kojence. Pečlivě dodržujte pokyny.

Plasmon podporuje kojení. Mateřské mléko je pro miminko ideální stravou a je doporučováno Světovou zdravotnickou organizací jako výhradní strava do 6. měsíce věku a jako mléčná složka ve vyvážené stravě i po 1. roku věku dítěte. Pokud není kojení možné, vždy konzultujte možnosti výživy s pediatrem. Kojenecké mléko Plasmon Nutri-mune 3 by mělo být používáno výhradně po doporučení pediatra.

Složení:

Mléko s 3,2 % tuku (80 %), mléčná laktóza, rostlinné oleje (řepkový, kokosový, slunečnicový s nízkým obsahem kyseliny erukové), maltodextrin, sušené fermentované odstředěné mléko s Lactobacillus paracasei CBA L74 (2. 1 %), fruktóza, minerální soli (hydrogenfosforečnan vápenatý, citrát trisodný, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, mléčnan železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, seleničitan sodný, jodid draselný), vitaminy (vitamin C, vitamin E, kyselina pantotenová, niacin, thiamin, vitamin B6, riboflavin, vitamin A, kyselina listová, vitamin K, biotin, vitamin D, vitamin B12), taurin, vanilin, emulgátor: sójový lecitin.
Alergeny viz tučně vyznačené složky.

– Vyrobeno v Itálii z italského mléka dle přísných standardů
– Obsahuje unikátní fermentované mléko s Lactobacillus paracasei CBA L74 a vitamin A, C a D pro správný vývoj imunitního systému
– Dohledatelný původ všech surovin
– Téměř 120 let zkušeností s vývojem dětské výživy
– Od narození do 6. měsíce věku
– Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera

Další vlastnosti: Pro koho Děti od 12 měsíců. Značka Plasmon. Složení stravy Mléko. Typ stravy Kojenecké mléko. . . . . . . .

Katalogové číslo: 8001040198131 Kategorie: , ,

Související produkty