PLASMON Moje první těstoviny pšeničné Sabbiolina tarhoňa 320 g, 4m+

80 

PLASMON Moje první těstoviny pšeničné Sabbiolina tarhoňa 320 g, 4m+ Plasmon, Itálie PLASMON Moje první těstoviny pšeničné Sabbiolina tarhoňa 320 g, 4m+ 80 Kč

Popis produktu

Těstoviny Plasmon Sabbiolina jsou připravovány tak, aby na rozdíl od standardních těstovin vyhovovaly všem potřebám vašeho miminka. Obsahují jen ty nejkvalitnější suroviny s dohledatelným původem a velmi přísnou kontrolou kvality a díky malé velikosti a měkké konzistenci se velmi lehce polykají a jsou ideální pro první zoubky a jsou pro to ideální pro přípravu prvních labužnických pokrmů a představení nových chutí a textur. Maminky ocení velmi rychlou přípravu – hotové jsou již za 2 minuty.

Vyráběny jsou v Itálii dle 100% přírodní receptury s italskou moukou. Navíc obsahují vápník a vitamin B. Vhodné od ukončeného 4. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Příprava:

1. Přiveďte k varu 200/250 ml vody nebo zeleninového vývaru.
2. Přidejte 1-2 polévkové lžíce těstovin.
3. Vařte 2 minuty.
4. Přidejte další přísady a vytvořte požadovaný pokrm.

Složení:

Pšeničná mouka (88,5 %), diastátová pšeničná mouka (11 %), uhličitan vápenatý, fumarát železa, niacin, riboflavin, vitamin B6, thiamin.

Alergeny viz tučně vyznačené složky. Může obsahovat stopy sóji, mléka, lupiny a vajec. OBSAHUJE LEPEK. Skladujte na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla.

– Složení i tvar dle potřeb miminka
– Zdroj vápníku a vitaminu B
– Ideální pro přípravu prvních pokrmů
– Vhodné pro první zoubky
– Vyrobeno v Itálii z prověřených surovin
– Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera

Další vlastnosti: Pro koho Děti od 4 měsíců. Značka Plasmon. Typ stravy Těstoviny. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 8001040011607 Kategorie: , ,

Související produkty