PLASMON Křupky bezlepkové zeleninové na cesty Paff čočka 63% a batáty 15g, 12m+

38 

PLASMON Křupky bezlepkové zeleninové na cesty Paff čočka 63% a batáty 15g, 12m+ Plasmon, Itálie PLASMON Křupky bezlepkové zeleninové na cesty Paff čočka 63% a batáty 15g, 12m+ 38 Kč

Popis produktu

Nesmažené křupky Plasmon Paff představují ideální svačinku pro každou příležitost. Jsou připravovány tak, aby kromě skvělé chuti zabavily i zvědavé ručičky vašeho miminka. Díky prvotřídním a rozmanitým ingrediencím s dohledatelným původem a velmi přísnou a pečlivou kontrolou kvality jsou křupky Plasmon Paff čočka a batáty ideálním společníkem vašeho miminka při objevování nových chutí a textur. Navíc neobsahují lepek, přidanou sůl, barviva ani konzervanty (jak vyžaduje zákon). Praktické 15g balení je vhodné jak na doma i na cesty. Vhodné od ukončeného 12. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Složení:

Mouka z červené čočky (63 %), kukuřičná mouka (16 %), slunečnicový olej, prášek ze sladkých brambor (10 %), thiamin. BEZ LEPKU. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah zdrojů tepla. Po otevření skladujte v uzavřené nádobě, aby potraviny zůstaly čerstvé.

– Nesmažené
– Bez lepku
– Bez přidaných barviv a konzervantů
– Bez přidané soli
– Vyrobeno v Itálii
– Tvarováno přímo pro zabavení zvědavých dětských ručiček
– Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera

Další vlastnosti: Pro koho Děti od 12 měsíců. Značka Plasmon. Typ stravy Křupky. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 8001040200841 Kategorie: , ,

Související produkty