PLASMON Kaše bezlepková z rýže, kukuřice a tapioky 230g, 4m+

85 

PLASMON Kaše bezlepková z rýže, kukuřice a tapioky 230g, 4m+ Plasmon, Itálie PLASMON Kaše bezlepková z rýže, kukuřice a tapioky 230g, 4m+ 85 Kč

Popis produktu

Mléčná kaše Plasmon s neodolatelnou a nezaměnitelnou nasládlou příchutí Plasmon sušenky je skvělou volbou pro přechod z mléka k jídlu, jelikož kromě nejkvalitnějších ingrediencí s ověřitelným původem a velmi důkladným systémem kontroly kvality vyniká také svou chutí a krémovou konzistencí bez hrudek, takže se velmi snadno polyká. Maminky ocení velmi jednoduchou přípravu bez nutnosti vaření.

Připravována je v Itálii dle jedinečné a 100% přírodní receptury a je pro vaše miminko ideálním společníkem na cestě objevování nových chutí a textur. Je také zdrojem vlákniny, vápníku a vitaminu B a C. Vhodné od ukončeného 6. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Příprava:

1. Přidejte postupně 6-7 polévkových lžic vloček do 120/140 ml teplé vody.
2. Míchejte, dokud nedosáhnete požadované krémovitosti.
Množství je orientační a může se lišit podle věku a chuti k jídlu dítěte, na doporučení lékaře. Jedna polévková lžíce odpovídá přibližně 6 g.

Složení:

Pšeničná mouka (37 %), Plasmon sušenky (20 %) (pšeničná mouka, cukr, rostlinné oleje (slunečnicový, olivový), sušené odstředěné mléko, pšeničný škrob, ječný slad, kypřící látky (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný, difosforečnan disodný), uhličitan vápenatý, emulgátor: Sušené odstředěné mléko (19 %), cukr, sušené plnotučné mléko (4 %), palmový olej, ječný slad, maltodextrin, mléčné bílkoviny, mléčnan vápenatý, fosforečnan vápenatý, sacharóza železa, vitamin C, niacin, vitamin E, thiamin, riboflavin, vitamin A, vitamin B6, vitamin D.

Alergeny viz tučně vyznačené složky. Může obsahovat stopy sóji. Skladujte při pokojové teplotě na chladném a suchém místě.

– skvélá chuť a konzistence bez hrudek
– zdroj vlákniny, vápníku a vitaminu B a C
– ideální pro představení nových chutí a textur
– vhodná při přechodu z mléka na jídlo
– vyrobeno v Itálii z prověřených surovin
– původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera

Další vlastnosti: Pro koho Děti od 4 měsíců. Značka Plasmon. Typ stravy Kaše. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 8001040415986 Kategorie: , ,

Související produkty