PLASMON Kapsička bezlepková ovocno-jogurtová jablko a jahoda 85 g, 12m+

29 

PLASMON Kapsička bezlepková ovocno-jogurtová jablko a jahoda 85 g, 12m+ Plasmon, Itálie PLASMON Kapsička bezlepková ovocno-jogurtová jablko a jahoda 85 g, 12m+ 29 Kč

Popis produktu

Jogurtová kapsička Plasmon jablko a jahoda s jogurtem z jižního Tyrolska je díky praktickému obalu, vynikající ovocné chuti a hlavně 100% přírodnímu složení ideální svačinkou doma i na cestách. V našich produktech naleznete vždy jen ty nejlepší ingredience s dohledatelným původem a velmi přísnou a pečlivou kontrolou kvality, a proto i kapsička Plasmon jablko a jahoda obsahuje pouze pečlivě vybrané, ručně sbírané a ideálně zralé italské ovoce, které je pěstováno a sklízeno podle přísných a pečlivě kontrolovaných standardů k zaručení té nejvyšší kvality. Vybíráme navíc jen ty odrůdy, které jsou nejvhodnější pro nutriční potřeby vašeho miminka.

Příprava probíhá dle 100% přírodního receptu, proto v našich kapsičkách nenajdete žádné konzervanty ani barviva. Obsahují pouze přírodní ovocné cukry a jsou zdrojem vitaminu C. Vhodné od ukončeného 6. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Složení:

Jablko (54 %) (šťáva a pyré), jogurt (mléko) (20 %), jahody (20 %), tapiokový škrob, smetana, mléčnan vápenatý, koncentrát citronové šťávy.
z koncentrátu
Alergeny viz tučně vyznačené složky. Výrobek by měl být skladován na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla.

– složení bez přidaného cukru – obsahuje pouze přírodní cukry z ovoce a jogurtu
– bez přidaných barviv a konzervantů
– jogurt z jižního Tyrolska
– vyrobeno v Itálii
– zdroj kalcia pro správný růst kostí a zoubků
– obal je vyroben výhradně z polypropylenu, který je plně recyklovatelný.
– jedná se o inovaci, která je výsledkem italského výzkumu.
– původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera

Další vlastnosti: Pro koho Děti od 12 měsíců. Značka Plasmon. Složení stravy Jogurt. Složení stravy Ovoce. Typ stravy Kapsička. . . . . . .

Katalogové číslo: 8001040416921 Kategorie: , , ,

Související produkty