PLASMON Dezert jogurt a sušenka 2×120 g, 6m+

60 

PLASMON Dezert jogurt a sušenka 2×120 g, 6m+ Plasmon, Itálie PLASMON Dezert jogurt a sušenka 2×120 g, 6m+ 60 Kč

Popis produktu

Pasterizovaný dezert Plasmon s jogurtem a nezaměnitelnou a neodolatelnou nasládlou chutí Plasmon sušenky s pasterizovanými mléčnými enzymy představuje ideální dezert pro jakoukoliv příležitost.

Pro přípravu všech našich produktů využíváme jen ty nejlepší ingredience s dohledatelným původem s velmi pečlivou kontrolou kvality. Ve vaničce proto naleznete jen pečlivě vybrané ingredience té nejvyšší kvality. Připravován je podle 100% přírodního receptu s italským jogurtem a nenaleznete v ní žádná přidaná barviva ani konzervanty. Je také zdrojem vitaminu C a vápníku pro správný růst kostí a zoubků. V praktickém znovu uzavíratelném balení, které si můžete vzít kamkoliv s sebou. Vhodné od ukončeného 6. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Složení:

Jogurt (mléko) (60 %), voda, Plasmon sušenka (6 %) (pšeničná mouka, cukr, rostlinné oleje (slunečnicový, olivový), sušené odstředěné mléko, pšeničný škrob, sladový výtažek z ječmene, kypřící látky (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný, difosforečnan disodný), uhličitan vápenatý, emulgátor: (slunečnicový lecitin, aroma, fumarát železa, niacin, riboflavin, thiamin, vitamin B6), cukr, mléčná bílkovina, kukuřičný škrob, koncentrát citronové šťávy, přírodní aroma, vitamin C.

Alergeny viz tučně vyznačené složky. Výrobek by měl být skladován na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 24 hodin.

– Bez přidaných barviv a konzervantů
– Z italského jogurtu
– Vyrobeno v Itálii
– Zdroj vitaminu C a vápnika
– Původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera

Další vlastnosti: Pro koho Děti od 6 měsíců. Značka Plasmon. Složení stravy Jogurt. Složení stravy Sušenka. Typ stravy Dezert. . . . . . .

Katalogové číslo: 8001040097809 Kategorie: , ,

Související produkty