Plantur 39 kofeinový balzám pro barvené a poškozené vlasy 150ml

230 

Plantur 39 kofeinový balzám pro barvené a poškozené vlasy 150ml Plantur Plantur 39 kofeinový balzám pro barvené a poškozené vlasy 150ml 230 Kč

Popis produktu

Časté mytí vlasů silně zatěžuje jejich povrch. Následek: vlasy ztrácejí lesk a špatně se rozčesávají. Balzám pro barvené a poškozené vlasy je speciálně přizpůsoben systému účinných látek Plantur 39 a obsahuje “kofeinový nárazník”, který chrání už předtím vstřebaný kofeinový komplex před vymytím. 
 
S přibývajícím věkem mohou pigmentové buňky vlasů ztrácet svou schopnost dodávat vlasům barvu, ty pak rostou šedé nebo bílé. Barvením se vlasy a pokožka hlavy zatěžuje. Plantur 39 balzám pro barvené, poškozené a namáhané vlasy regeneruje povrch vlasů a dodává jim lesk. Díky aktivním složkám z avokáda jsou vlasy hebké a snadno se upravují. Zároveň balzám chrání vaši pokožku hlavy.
Použití:
Po umytí naneste množství odpovídající velikosti lískového oříšku rovnoměrně do mokrých vlasů, nechte 30 sekund působit a potom opláchněte.

 

Další vlastnosti: Objem 150 ml. Forma Balzám na vlasy. Použiji na Vlasy. Pro koho Dospělí. Typ vlasů Barvené. Typ vlasů Suché a poškozené. Značka Plantur. . . . .

Katalogové číslo: 4008666701824 Kategorie: , , ,
Výrobce:Plantur

Související produkty