Philips Avent VIA Zásobníky na mateřské mléko 10 ks SCF612/10

399 

Philips Avent VIA Zásobníky na mateřské mléko 10 ks SCF612/10 Avent Philips Avent VIA Zásobníky na mateřské mléko 10 ks SCF612/10 399 Kč

Popis produktu

 VIA pohárky a znovu použitelná pevná víčka se závitem jsou ideální pro uskladnění mateřského mléka a dětské stravy v ledničce nebo mrazáku.

VIA pohárky jsou velmi variabilní, dají se kombinovat se všemi ostatními výrobky AVENT. Pohárky se mohou připojit na odsávačku mateřského mléka Philips AVENT pomocí adaptéru. Před uskladněním odsátého mléka lze pohárky popsat potřebnými údaji. Před krmením odsátým mlékem si jednoduše vyměníte víčko za adaptér se standardním antikolikovým dudlíkem.

671688_2.jpg

STERILIZOVATELNÉ  RECYKLOVATELNÉ • VHODNÉ DO MIKROVLNNÉ TROUBY

Když je již miminko třeba dokrmovat kašovitou nebo tuhou stravou, VIA pohárky jsou připraveny pro ukladnění těchto pokrmů. Snadné rozmrazování i ohřívání a krmení přímo z pohárků vám usnadní péči o vaše dítě. Po použití můžete VIA pohárky opět použít. 

POZNÁMKA: VIA pohárky používejte, dokud se neobjeví známky opotřebení. Sterilizujte všechny pohárky, víčka a adaptéry před každým použitím.

Další vlastnosti: Značka Avent. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 8710103671602 Kategorie: , ,
Výrobce:Avent

Související produkty