Nobilis Tilia směs éterických olejů Vlčihorská 10 ml

355 

Nobilis Tilia směs éterických olejů Vlčihorská 10 ml Nobilis Tilia, Česká Republika Nobilis Tilia směs éterických olejů Vlčihorská 10 ml 355 Kč

Popis produktu

Milujeme Vlčí Horu, malou vesničku pod stejnojmenným kopcem, která je naším domovem, uprostřed luk a lesů, nedaleko tajemných krás Českého Švýcarska. Představte si, jak se v okolních loukách každým létem rozvoní mateřídouška, třezalka, řebříček a rmen, z nedalekého lesa pak cítíte balzámovou vůni smrků, borovic a modřínů. Z naší Vlčihorské zahrady se v čerstvém vánku mísí vůně rozmanitých bylin s rozkvetlými lípami, bezy a divokými šípkovými růžemi podél cest, zatímco silnější vítr přináší vůně skalních roklí z nitra nedalekého národního parku. Vše dohromady tvoří jedinečnou vůni, kterou jinde nenajdete.
 
Přijměte vůni jako pozdrav či vzpomínku na Vlčí Horu, která vás bude posilovat a podporovat, ať jste kdekoliv.
 
Vhodné pro vegany | Regionální produkt 
Nepoužívejte v těhotenství a při kojení | Používejte nejvýše 2% ředění na pokožku | Nepoužívejte pro děti do 2 let
 
Použití: 
Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.

SLOŽENÍ

Abies Alba Cone Oil (éterický olej ze šišek jedle bělokoré), Salvia Officinalis Oil (éterický olej z šalvěje lékařské), Foeniculum Vulgare Dulce Fruit Oil (éterický olej z fenyklu obecného), Origanum Majorana Herb Oil (éterický olej z majoránky zahradní), Larix Decidua Leaf Cell Extract (éterický olej z modřínu opadavého), Melissa Officinalis Leaf Oil (éterický olej z meduňky lékařské), Limonene*, Linalool*, Citral*, Geraniol*, Citronellol*.

* z přírodních éterických olejů

Další vlastnosti: Forma Éterický olej. Značka Nobilis Tilia. . . . . . . . . .

Související produkty