Nivea Sprchový gel a pěna do koupele Godbye Stress (2in1 Shower & Bath) 750 ml

126 

Nivea Sprchový gel a pěna do koupele Godbye Stress (2in1 Shower & Bath) 750 ml  Nivea Nivea Sprchový gel a pěna do koupele Godbye Stress (2in1 Shower & Bath) 750 ml 126.0 Kč

Popis produktu

Přeneste se do Provence. Med zajistí vaší pokožce hydrataci a zklidnění a levandule se postará o její provonění. Vsaďte na Sprchový gel a pěnu do koupele Goodbye Stress. Zavřete oči, ponořte se do vany plné teplé vody a bohaté pěny a nechte svou mysl přenést na jihovýchod Francie do Provence. Díky intenzivní vůni levandule si budete připadat jako byste se procházeli levandulovými poli. A když se k tomu přidá med, který hydratuje a zklidňuje pokožku, vznikne tak neporazitelná kombinace pro relax těla i mysli. Objevte jedinečnou kombinaci sprchového gelu a pěny do koupele a vyzkoušejte: NIVEA Sprchový gel a pěnu do koupele Goodbye Stress.

Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”750 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy”}}. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 9005800303697 Kategorie: , ,
Výrobce:Nivea

Související produkty