Nioxin Čisticí šampon pro jemné barvené výrazně řídnoucí vlasy System 4 (Shampoo Cleanser System 4) 300 ml

294 

Nioxin Čisticí šampon pro jemné barvené výrazně řídnoucí vlasy System 4 (Shampoo Cleanser System 4) 300 ml  Nioxin Nioxin Čisticí šampon pro jemné barvené výrazně řídnoucí vlasy System 4 (Shampoo Cleanser System 4) 300 ml 294.0 Kč

Popis produktu

Šampon pečuje o chemicky ošetřované barvené jemné vlasy trpící výrazným řídnutím a padáním. Svým složením pomáhá zbavit vlasovou pokožku nadměrného kožního mazu, který ucpává vlasové folikuly. Komplex aktivních látek zabezpečuje důležité živiny pro pokožku hlavy, čímž dokonale vyživuje a pečuje nejen o pokožku hlavy, ale i o jemná a řídnoucí vlasová vlákna.

Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”300 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy jemné, vlasy poškozené, vlasy vypadávající”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro růst, Pro lesk, Regenerační, Proti padání vlasů, Prodlužující, Vyživující”}}. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 8005610494579 Kategorie: , , ,
Výrobce:Nioxin

Související produkty