Nesti Dante Emozioni in Toscana Thermal Water mýdlo 250 g

110 

Nesti Dante Emozioni in Toscana Thermal Water mýdlo 250 g Nesti Dante, Itálie Nesti Dante Emozioni in Toscana Thermal Water mýdlo 250 g 110 Kč

Popis produktu

Toskánsko má mnoho honosných termálních lázní díky velkému množství horkých pramenů. Bujná letoviska, jako je Montecatini Terme poblíž Pistoia nebo San Casciano the Bagni poblíž Sieny, se svými nádhernými parky a stavbami vyzařují sofistikovanou atmosféru minulé éry, ale stále jsou zárukou zdraví a pohody. Říká se, že návštěva toskánských termálních lázní očistí tělo i duši… Tato stránka Toskánska evokovala Nesti Dante: Acque Termali připomíná krásu starého Říma. Čistá, svěží vůně znamená vitalitu a zdraví. Vzácná pěna vyživuje pokožku obzvláště hedvábně hladkou.

Řada Emozioni in Toscana vzdává hold opojným vůním Toskánska. 

Nesti Dante je jedním z mála komerčních výrobců, který ve všech fázích zmýdelnění používá řemeslnou metodu zmýdelnění řízenou jeho zkušenějším výrobcem mýdla. Rozdíl je znát v kvalitě mýdla, které je bohatší a jemnější.

Bez minerálních olejů, bez sulfátů, bez parabenů, veganské, pouze přírodní suroviny, žádné testování na zvířatech.

Složení:

 

 
 

Další vlastnosti: Objem 250 g. Forma Mýdlo. Použiji na Ruce. Použiji na Tělo. Pro koho Dospělí. Pro koho Teenager. Značka Nesti Dante. . . . .

Katalogové číslo: 837524000700 Kategorie: , , ,

Související produkty