Nesti Dante Chic Animalier mýdla 3×250 g

350 

Nesti Dante Chic Animalier mýdla 3×250 g Nesti Dante, Itálie Nesti Dante Chic Animalier mýdla 3×250 g 350 Kč

Popis produktu

Chic Animalier Leopard – Toto mýdlo září ve vzhledu divokých koček, alespoň navenek okouzlí efektní leopardí optikou, která byla vytištěna na kvalitním přírodním papíře. Vůně mýdla Nesti Dante je stejně divoká jako obal. Začíná pryskyřičnými tóny myrhy, které se snoubí s kořeněným zázvorovým čajem a se zemitými tóny pačuli.

Chic Animalier Pyton – yživující mýdlo, které voní po divokých orchidejích a obsahuje vzácný monoi olej tiaré, vás zaručeně ohromí. Květinová vůně mýdla dokonale ladí s tóny červeného čaje. Exotický obal vzácného mýdla zdobí nápodoba červené hadí kůže, díky čemuž je obal mýdla extravagantní a zvláštní.

Chic Animalier White Tiger – Rafinovaná kombinace ibišku, fresií a boababového mléka dělá z tohoto mýdla něco výjimečného.

Nesti Dante je jedním z mála komerčních výrobců, který ve všech fázích zmýdelnění používá řemeslnou metodu zmýdelnění řízenou jeho zkušenějším výrobcem mýdla. Rozdíl je znát v kvalitě mýdla, které je bohatší a jemnější.

Bez minerálních olejů, bez sulfátů, bez parabenů, veganské, pouze přírodní suroviny, žádné testování na zvířatech.

Složení:

 

 
 

Další vlastnosti: Objem 250 g. Forma Mýdlo. Použiji na Ruce. Použiji na Tělo. Pro koho Dospělí. Pro koho Teenager. Značka Nesti Dante. Typ produktu Dárkové balení. . . .

Katalogové číslo: 837524001813 Kategorie: , , ,

Související produkty