La Roche-Posay Eau Thermale termální voda 300 ml

255 

La Roche-Posay Eau Thermale termální voda 300 ml La Roche-Posay, Francie La Roche-Posay Eau Thermale termální voda 300 ml 255 Kč

Popis produktu

Termální voda z La Roche-Posay zklidňuje ekzémy a svědění, působí proti volným radikálům a při léčbě psoriasis. Díky svému účinku se bude hodit během dlouhého pracovního dne v klimatizované kanceláři, na pláži, po holení, k zafixování make-upu nebo ke zklidnění dětských opruzenin.

Termální voda z La Roche-Posay je známa svým výjimečným obsahem selenu, svým unikátním minerálním složením a blahodárnými účinky, které jsou uznávány již po staletí. Je obsažena v každém produktu La Roche-Posay. Je zklidňující, zvláčňující, působí proti podráždění a volným radikálům, a je tak ideálním partnerem pro citlivou pleť.

Složení:

Thermal water from La Roche-Posay, Calcium bicarbonate, Silicon, Zinc, Selenium.

Charakteristika mineralizace v 1 litru:

Bicarbonates 387mg
Calcium 149mg
Silicates 31.6mg
Magnesium 4.4mg
Selenium 53µg
Copper, Zinc <5µg
Dry Residue at 180°C 595mg
pH 7 (neutral)

 

Nádoba je pod tlakem: Při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.

Další vlastnosti: Objem 300 ml. Forma Sprej. Použiji na Pleť. Pro koho 1+ rok (děti). Pro koho Dospělí. Pro koho Teenager. Značka La Roche-Posay. . . . .

Katalogové číslo: 3433422404403 Kategorie: , , ,

Související produkty