Kneipp pěnivá sůl do koupele pro děti Kosmonaut 95 g

78 

Kneipp pěnivá sůl do koupele pro děti Kosmonaut 95 g Kneipp, Německo Kneipp pěnivá sůl do koupele pro děti Kosmonaut 95 g 78 Kč

Popis produktu

Kneipp Nature Kids Cosmonaut je šumivá bomba do koupele s hroznovými semínky a avokádovým olejem. Jediné, co musíte udělat, je vypustit raketu do vody ve vaně a vydat se na let do vesmíru s pomerančovou vůní. Bomba barví vodu do modra díky potravinářskému barvivu. Kožní snášenlivost potvrzena dermatology. 

Bez parafínu, silikonů a minerálních olejů. Bez konzervativců (konzervativní dle evropských předpisů). Veganské.

Přírodní produkty Kneipp® pro děti jsme vyvinuli speciálně pro naše děti a vložili jsme do nich spoustu lásky. Představují ideální kombinaci péče a zábavy – pro děti od 3 let.

Sůl do koupele Kneipp® obsahuje vysoký podíl čistě přírodní soli z termální solanky. Ta se vyrábí v posledním evropském solném dole Saline Luisenhall, kde ji obohacují. Solanka další usazené soli z 250 milionů let starého pramoře v hloubce 460 metrů. Přírodní čistá solanka neobsahuje chemické přísady a neničí životní prostředí.

Složení:
Sodium Bicarbonate, Sodium Sulfate, Citric Acid, Parfum (Fragrance), Persea Gratissima (Avocado) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Linalool, Limonene, Citronellol, Geraniol, CI42090.
 

Důležité upozornění

Kosmetický prostředek. Chraňte citlivé předměty před přímým stykem s koupelovou solí. Nepoužívejte vnitřně a chraňte před dětmi.

Další vlastnosti: Forma Sůl. Pro koho Děti od 3 let. Značka Kneipp. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 4008233153568 Kategorie: , , ,

Související produkty