Kneipp pěnivá sůl do koupele pro děti Jednorožec 85 g

78 

Kneipp pěnivá sůl do koupele pro děti Jednorožec 85 g Kneipp, Německo Kneipp pěnivá sůl do koupele pro děti Jednorožec 85 g 78 Kč

Popis produktu

Kneipp Nature Kids jednorožec je šumivá bomba do koupele s hroznovými semínky a avokádovým olejem. Nechte jednorožce rozpustit, abyste viděli, jak je báječný a magický. Bomba obarví vodu do růžova díky potravinářskému barvivu pro příjemný okamžik při kouzlení. Kožní snášenlivost potvrzena dermatology. 

Bez parafínu, silikonů a minerálních olejů. Bez konzervativců (konzervativní dle evropských předpisů). Veganské.

Přírodní produkty Kneipp® pro děti jsme vyvinuli speciálně pro naše děti a vložili jsme do nich spoustu lásky. Představují ideální kombinaci péče a zábavy – pro děti od 3 let.

Sůl do koupele Kneipp® obsahuje vysoký podíl čistě přírodní soli z termální solanky. Ta se vyrábí v posledním evropském solném dole Saline Luisenhall, kde ji obohacují. Solanka další usazené soli z 250 milionů let starého pramoře v hloubce 460 metrů. Přírodní čistá solanka neobsahuje chemické přísady a neničí životní prostředí.

Složení:
Sodium Bicarbonate, Sodium Sulfate, Citric Acid, Parfum (Fragrance), Persea Gratissima (Avocado) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Fragaria Ananassa (Strawberry) Fruit Extract, Limonene, Linalool, Glycerin, Aqua (Water), CI 14720.
 

Důležité upozornění

Kosmetický prostředek. Chraňte citlivé předměty před přímým stykem s koupelovou solí. Nepoužívejte vnitřně a chraňte před dětmi.

Další vlastnosti: Forma Sůl. Pro koho Děti od 3 let. Značka Kneipp. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 4008233153575 Kategorie: , , ,

Související produkty