KAPPUS lékařské tekuté mýdlo 300 ml

158 

KAPPUS lékařské tekuté mýdlo 300 ml KAPPUS, Německo KAPPUS lékařské tekuté mýdlo 300 ml 158 Kč

Popis produktu

Tekuté mýdlo KAPPUS je vynikající volbou pro časté mytí rukou. Díky nově vyvinutému složení s účinnými látkami Lamesoft PO 65 a provitaminem B (dexpanthenol) je vaše pokožka znatelně jemnější a pružnější. Tekuté lékařské mýdlo KAPPUS neobsahuje mikroplasty, minerální oleje a silikony a bylo dermatologicky testováno na toleranci pokožky.

Toto mýdlo pomáhá snižovat chránit pokožku od bakterií, to při častém mytí.
Je zejména vhodné pro lékaře, zdravotní sestry zdravotnické provozy. Ideální pravou volbou pro použití tam, kde je důležité snížení choroboplodných zárodků.
To umožňuje především jeho přírodně identické složení použitím Farnesolu. Tím se snižuje bakteriostaticko mikrobiální napadení po dobu asi až 16 hodin inhibuje růst škodlivých mikroorganismů na kůži.
Další výhodou je vysoký obsahglycerinu, přibližně 4%. Parfemace je krémová, příjemná bez alergenů.

Složení:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sorbitol, Glyceryl Oleate, Coco Glucoside, Panthenol, Farnesol, Parfum, Phenoxyethanol, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Limonene
 

Další vlastnosti: Objem 150 g. Forma Mýdlo. Použiji na Ruce. Použiji na Tělo. Pro koho Dospělí. Pro koho Teenager. Značka Kappus. . . . .

Katalogové číslo: 4012758950250 Kategorie: , , ,

Související produkty