JONZAC Termální isotonická voda ve spreji 300 ml

255 

JONZAC Termální isotonická voda ve spreji 300 ml Jonzac, Francie JONZAC Termální isotonická voda ve spreji 300 ml 255 Kč

Popis produktu

Díky studiím provedeným Laboratoire Léa Nature bylo prokázáno, že pramenitá voda Jonzac patří mezi vzácné izotonické vody. To znamená, že koncentrace minerálů v této vodě je stejná jako koncentrace v krevní plazmě, což zajišťuje dokonalou rovnováhu mezi buňkami pokožky a jejich přímým prostředím. Kožní buňky jsou proto přirozeně nakloněny k usnadnění pronikání termální pramenité vody a poskytují vyváženou a jemnou hydrataci bez jakékoli změny intracelulární struktury. Kůže je opět vláčná a sametová. Hypotonické termální vody mají nízkou hladinu minerálů, a proto mohou způsobit zhoršení kožních buněk, zatímco hypertonické termální vody představují vyšší hladiny, které pravděpodobně pokožku vysuší. V případě pramenité vody Jonzac má přirozenou afinitu k pokožce.

Složení:

100% Jonzac Thermal Spring Water, nitrogen

Nádoba je pod tlakem: Při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. 

Další vlastnosti: Objem 300 ml. Forma Sprej. Použiji na Pleť. Pro koho 1+ rok (děti). Pro koho Dospělí. Pro koho Teenager. Účinek Hydratace. Typ pleti Všechny typy pleti. Značka Jonzac. . .

Katalogové číslo: 3517360001778 Kategorie: , , ,

Související produkty