Jack N’ Jill Přírodní zubní pasta pro děti BERRIES & CREAM 50 g

169 

Jack N’ Jill Přírodní zubní pasta pro děti BERRIES & CREAM 50 g Jack N' Jill, Austrálie Jack N’ Jill Přírodní zubní pasta pro děti BERRIES & CREAM 50 g 169 Kč

Popis produktu

Kouzelná směs přírodních chutí se 40 % xylitolu a měsíčkem. Příchuť – LESNÍ SMĚS.

S touto dětskou pastou bude čištění zubů zábava.

Přírodní složky jako xylitol a měsíček pomáhají uklidňovat dásně a bojují proti zubnímu kazu.

Absolutně nejbezpečnější zubní pasta pro děti s organickými přísadami a navíc s minimalistickým, recyklovatelným balením bez BPA. Zubní pasta je hypoalergenní a dětem nehrozí žádné riziko při spolknutí.

Obsahuje pouze přírodní složky, je hypoalergenní a pro děti nepředstavuje žádné riziko při spolknutí. Pasta je vhodná již od prvního zoubku a je jednoduše mňam!

Obsahuje 40 % xylitolu a můžete si být jisti, že funguje. Přírodní sladidlo Xylitol je magická složka, která pomáhá vyrovnávat pH v ústech. V prevenci vzniku zubního kazu má vynikající účinky, což potvrzuje i mnoho klinických testů.

Přírodní zubní pasta Jack N’ Jill obdržela certifikaci COSMOS Natural Standard Ecocert. 

Vyrobeno v Austrálii, certifikované Cruelty Free, Vegan, bez lepku, bez cukru, bez obsahu fluoridů, bez přidaných barviv, bez SLS (Sodium Lauryl Sulfate).

Složení:

Xylitol, Purified Water, Glycerin (Coconut derived), Silica, Organic Natural Flavor, Xanthan Gum, Organic Calendula Officinalis Extract, Potassium Sorbate (Naturally derived), Citric Acid

Další vlastnosti: Forma Zubní pasta. Použiji na Zuby. Pro koho Děti od 6 měsíců. Značka Jack N' Jill. . . . . . . .

Katalogové číslo: 9312657108048 Kategorií: , , , ,

Související produkty