Institut Esthederm Osmoclean Pure Cleansing Foam – Čistící pěna 150 ml

799 

Institut Esthederm Osmoclean Pure Cleansing Foam – Čistící pěna 150 ml Institut Esthederm, Francie Institut Esthederm Osmoclean Pure Cleansing Foam – Čistící pěna 150 ml 799 Kč

Popis produktu

Osmoclean Pure Cleansing Foam je čistící purifikační pěna, která v kombinaci s vodou poskytuje čištění bez pocitu napětí pleti. Vyrovnává pocit diskomfortu, který způsobuje tvrdá voda a důkladně čistí pleť. Respektuje přirozenou flóru pokožky, eliminuje z ní nečistoty a učí ji, jak si udržet rovnováhu a chránit se před nepříznivými vlivy okolí. Čistí a osvěžuje pleť. Vyrovnává nepříjemné vlivy tvrdé vody (látky s dodaným obsahem tuků). Pleť zanechává dokonale čistou, svěží, jemnou a bez pocitu pnutí.

Pěna je vhodná pro všechny typy pleti, i pro tu nejcitlivější, pro pleť se sklonem k nadměrnému mazotoku a lesku. A dále pro ty, kteří dávají přednost čištění v kombinaci s vodou. 

Složení:

Aqua (Water)*, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Lauryl Glucoside, Palmitoyl Proline, Coco-Glucoside, Fragrance (Parfum), Glyceryl Oleate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Magnesium Palmitoyl Glutamate, Sodium Palmitoyl Sarcosinate, Disodium Edta, Sorbic Acid, Citric Acid, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol, Glycerin, Carnosine, Peumus Boldus Leaf Extract, Algae Extract, Disodium Adenosine Triphosphate, Pentylene Glycol, 1-2 Hexanediol, Caprylyl Glycol, Tocopherol, Xanthan Gum, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate.

*Cellular Water (Aqua/Disodium Adenosine Triphosphate/Carnosine/ Mineral Salts)

Další vlastnosti: Objem 150 ml. Forma Pěna. Použiji na Pleť. Pro koho Dospělí. Účinek Čištění pleti. Typ pleti Všechny typy pleti. Značka Institut Esthederm. . . . .

Související produkty