Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem

90 

Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem  Gucci Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum – EDP 2 ml – odstřik s rozprašovačem 90.0 Kč

Popis produktu

Guilty Pour Homme Eau de Parfum je skvělý pro muže všech typů. Po začátku ucítíte rozkvetlou růži a pálivou chilli papričku. V srdci této skvělé vůně ucítíte noroli, pomerančový květ a smyslnou levanduli. A kompozici uzavírá cedrové dřevo a pačuli. Tato vůně nemůže chybět na žádném toaletním stolku. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Italské”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, pačuli “},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”květ pomerančovníku, neroli”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”růže, paprika”},”hlava_srdce_zaklad_nezname_slozeni”:{“param_name”:”Hlava/Srdce/Základ neznámé složení”,”val”:”lavandule”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”2 ml”}}. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 2376877240268 Kategorie: ,
Výrobce:Gucci

Související produkty