GOOD GOUT Bio Topinambur s tuřínem a pastinákem 2 x 190 g

119 

GOOD GOUT Bio Topinambur s tuřínem a pastinákem 2 x 190 g Good Gout, Francie GOOD GOUT Bio Topinambur s tuřínem a pastinákem 2 x 190 g 119 Kč

Popis produktu

Lahodný pastinák svou nasládlostí lehce připomíná mrkev a mezi kořenovou zeleninou je opravdový frajer. Jeho jemně mléčná chuť se skvěle snoubí s podobně laděným topinamburem a tuřínem. Kombinací těchto tří druhů zeleniny spolu s kapkou řepkového oleje vznikla skutečná lahůdka plná důležitých živin. Tento jedinečný zeleninový příkrm si vaše děťátko může vychutnávat už od ukončeného 8. měsíce.

Zeleninový příkrm pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 8. měsíce. Vařeno v páře. Sterilováno.

Použití

Jako nejvhodnější přípravu doporučujeme ohřívat po dobu 2-3 minuty ve vodní lázni. Pokropte studenou vodou, chvíli počkejte a poté kryt sejměte. Pro rychlejší přípravu, propíchněte víko a ohřívejte 30 sekund na 850W. Sejměte víko. Promíchejte, zkontrolujte teplotu a podávejte!

Upozornění

Před otevřením uchovávejte při pokojové teplotě, po otevření v chladničce, a to max. 24 hodin. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a pro skladování.

Složení:

40 % bio pastinák, voda, 20 % bio topinambur, 9 % bio tuřín, 2,3 % bio tapiokový škrob, 0,4 % bio slunečnicový olej, 0,07 % bio kurkuma.

Další vlastnosti: Pro koho Děti od 8 měsíců. Značka Good Gout. Složení stravy Zelenina. Typ stravy Příkrm. . . . . . . .

Katalogové číslo: 3760269312715 Kategorie:

Související produkty