GOOD GOUT Bio Rajčátka s pastinákem a bulgurem 2 x 190 g

130 

GOOD GOUT Bio Rajčátka s pastinákem a bulgurem 2 x 190 g Good Gout, Francie GOOD GOUT Bio Rajčátka s pastinákem a bulgurem 2 x 190 g 130 Kč

Popis produktu

Rajčata bez bazalky, jako by nebyly! Ale u nás jsou v plné výbavě navíc s kapkou bio extra panenského olivového oleje. Co však doladí slaďoučkou chuť rajčat? No přece stejné množství pastináku. A do vegetariánského příkrmu také patří nějaká příloha. My jsme vybrali bulgur, což je předvařená nalámaná celozrnná pšenice. Už jste jej vyzkoušeli?

Dětská výživa od ukončeného 6. měsíce. Zeleninovo-obilný příkrm s bio extra panenským olivovým olejem (0,5%) pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Vařeno v páře. Tepelně upraveno.

Použití

Jako nejvhodnější přípravu doporučujeme ohřívat po dobu 2-3 minuty ve vodní lázni. Pokropte studenou vodou, chvíli počkejte a poté kryt sejměte. Pro rychlejší přípravu, propíchněte víko a ohřívejte 30 sekund na 850W. Sejměte víko. Promíchejte, zkontrolujte teplotu a podávejte!

Upozornění

Před otevřením uchovávejte při pokojové teplotě, po otevření v chladničce, a to max. 24 hodin. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a pro skladování.

Složení:

30 % bio rajčatové pyré, 30 % bio pastináku, voda, 7 % bio cibule, 5,5 % bio pšeničného bulguru (LEPEK), 2 % bio rajčatového koncentrátu, 0,5 % bio extra panenského olivového oleje, 0,3 % bio bazalky.

Obsahuje lepek.

Další vlastnosti: Pro koho Děti od 6 měsíců. Značka Good Gout. Složení stravy Zelenina. Typ stravy Příkrm. . . . . . . .

Katalogové číslo: 3760269312685 Kategorie:

Související produkty