Gillette Satin Care Shea Butter Silk gel na holení 200 ml

71 

Gillette Satin Care Shea Butter Silk gel na holení 200 ml Gillette Gillette Satin Care Shea Butter Silk gel na holení 200 ml 71 Kč

Popis produktu

Dámský gel na holení Gillette Satin Care Dry Skin je určený speciálně pro suchou pokožku. Obsahuje pečující složky jako je glycerin a bambucké máslo, které vaši pokožku během holení vyživují a zklidňují zároveň, čímž se zmírňuje podráždění po holení.

Složení: 

Aqua, Glycerin, Palmitic acid, Triethanolamine, Isopentane, Glyceryl oleate, Stearic acid, Isobutane, Sorbitol, Parfum, Hydroxyethylcellulose, PEG-90M, PEG-23M, Myristic acid, Linalool, BHT, Benzyl salicylate, Lauric acid, Limonene, Butyrospermum parkii butter extract, Silica, CI 42090.

UPOZORNĚNÍ:

Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. 5,1 % hmotnosti náplně je hořlavých. 

Další vlastnosti: . . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 7702018015030 Kategorie: , , ,
Výrobce:Gillette

Související produkty