Gianfranco Ferre In The Mood For Love Tender – EDT – TESTER 100 ml

605 

Gianfranco Ferre In The Mood For Love Tender – EDT – TESTER 100 ml  Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre In The Mood For Love Tender – EDT – TESTER 100 ml 605.0 Kč

Popis produktu

In The Mood For Love Tender je květinově-ovocná vůně pro ženy od značky Gianfranco Ferre. Tato toaletní voda se představila veřejnosti v roce 2011 a vychází z klasické vůně In The Mood For Love, která byla na trh uvedena v roce 2009. Mísí v sobě tóny květin, ovoce, aldehydů a dřevité tóny.

Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Italské”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, benzoin, cypřiš”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, růže, lotosový květ”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”aldehydy, mandarinka, kasie”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”}}. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 2376877151106 Kategorie: ,

Související produkty